KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815487
nr 1281 5487
Wivi Bark
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, "Den lilla fjärilen". Signerad. Olja på duk, 21x19 cm
Wivi Bark Stawe, svensk konstnär och konstpedagog född i Stockholm 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:33:51
14/10 17:26:03
Wivi Bark
Läs mer om Wivi Bark