KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815487

nr 1281 5487

Wivi Bark

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, "Den lilla fjärilen". Signerad. Olja på duk, 21x19 cm

Wivi Bark Stawe, svensk konstnär och konstpedagog född i Stockholm 1933.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 20:33:51

14/10 17:26:03 1      Vinnande bud

Wivi Bark

Läs mer om Wivi Bark